Kalezaindu

Kaka umeen parkean

Resuelta
Descripción
Osasun zentruko umeen txintxaunetan txakur kaka dago. Inzidentzia aprobetxatuz, ondo egongo zan txintxau guztie garbiketa on bat egitea, zikin zikinak bai daude. Mesedez garbitzera pasatu.

Dirección
Esteibarlanda Kalea 8, Elorrio

Categoría
Parques, juegos infantiles

Fecha
26/05/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 26/05/2019 12:43:28
    Abierta