Kalezaindu

Zaborra lurrean

Resuelta
Descripción
Egunak daramatza zaborrak lurrean botata.

Dirección
Argiñeta Etorbidea, 18, Elorrio

Categoría
Limpieza de calles

Fecha
07/05/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 07/05/2019 8:18:01
    Abierta