Kalezaindu

Ontzi ariñen kontenedorea

Resuelta
Descripción
Ontzi ariñen kontenedorea gaibezka dago. Asteburuan ere horrela egon da. \n\n

Dirección
Padura Kalea, Elorrio

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
23/10/2017
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 23/10/2017 16:55:22
    Abierta