Kalezaindu

Erreka kaleko farmazia ondoko etxebizitza

En proceso
Descripción
Erreka kalean, farmazia ondoan, dagoen etxebizitza jauztear dago. Fatxadako tela txarto dago eta badira hamar bat urte eraikina oso egoera txarrean dagoela. Noiz dute konpontzeko asmoa?? Zozer grabea pasatu behar da holako gauzak konpontzeko?? Ondoko etxeak ere arriskuan jartzen dituzte eta benetan zalatzekoa da egoera. Beste hainbat eraikuntzatan berritze lanak egitera derrigortuak izaten dira eta etxe honetan ez dutela ezer egiteko asmorik dirudi. Udaletxe moduan zuen ardura ere bada, eta kaletik pasatzen garenoi jartzen gaituzue arriskuan. Espero dut lehen bait lehen konpontzea. Eskerrik asko

Dirección
errekakale, 6

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
02/12/2017
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 02/12/2017 10:27:20
    Abierta