Kalezaindu

farola apurtuta

En proceso
Descripción
Arestiortu kaleko 212325 eraikinen atzekaldean dagoen belartzako farola bat apurtuta dago.

Dirección
Arestiortu 212325

Categoría
Iluminación pública

Fecha
11/03/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 11/03/2019 15:01:53
    Abierta