Kalezaindu

Olioa birziklatzeko edukiontzian matxura

Resuelta
Descripción
Matxuratuta dirudi eta ez du poteak sartzeko leihatila irekitzen. Kolpe bat ere badu

Dirección
Kalea Berrio 17A, Elorrio

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
23/10/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 23/10/2017 17:13:18
    Abierta