Kalezaindu

Zakarrontzien ingurua kristalez beteta

En proceso
Descripción
Gure kaleko zakarrontzien ingurua beti kristalez eta hondakinez beteta egoten da, horrek suposatzen dituen arriskuekin. Batez ere, tamaina handiko hondakinak atera behar diren egunetan. Trastoak eramaten dituzte baina, dena zikin eta apurtutako kristalez beteta gelditzen da.\n

Dirección
Montorra Kalea 14, Elorrio

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
27/07/2020
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 27/07/2020 18:52:15
    Abierta