Kalezaindu

Sanjoseko frontoian

Resuelta
Descripción
Sanjoseko frontoian kristalak jarraitzen dute. Inzidentzia konponduta dagoela ipini dozue baina kristal berdinak leku berdinean daude azken 2 asteetan. Mesedez garbitu frontoia ta ia noiz jartzen duzuen aspaldi bertan zegoen zakarrontzia.

Dirección
San Jose Kalea 9, Elorrio

Categoría
Limpieza de calles

Fecha
25/02/2019
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 25/02/2019 21:57:28
    Abierta