Kalezaindu

Kotxeak txarto aparkatuta!!!

En proceso
Descripción
Egunero kotxeren bat zebra bidea ostopatzen. Zakarrontziekin eta kotxearekin oso tarte txikia daukagu pasatzeko eta umeen karroarekin ezinezkoa. Leku nahikoak daude aparkatzeko inguruan uste dugu. Eskerrik asko!!

Dirección
Esteibarlanda Kalea. Elorrio

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
26/03/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 15/04/2018 14:44:59
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 26/03/2018 13:46:41
    Abierta