Kalezaindu

Goieta kaleko mantenua

En proceso
Descripción
Auzoko lurra belarrez eta zaborrez beteta dago.

Dirección
Gernikako Arbola Plaza 1, Elorrio

Categoría
Limpieza de calles

Fecha
26/09/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 26/09/2019 19:48:41
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 26/09/2019 19:44:03
    Abierta