Kalezaindu

Farolak argi barik

Resuelta
Descripción
Dozena erdi bate farola argi barik Padura kalean

Dirección
Padura kalea

Categoría
Iluminación pública

Fecha
05/06/2018
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 05/06/2018 19:21:29
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 05/06/2018 19:18:38
    Abierta