Kalezaindu

Iturria ura galtzen

Resuelta
Descripción
Eskola publikoaren aparkalekuan dagoen iturriak matxura du eta ura ari du botatzen etengabe.

Dirección
San Roke Kalea

Categoría
Otros

Fecha
27/02/2018
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 27/02/2018 17:27:20
    Abierta