Kalezaindu

Erreka errepidetik

Resuelta
Descripción
Euri asko egiten duen bakoitzean Angion erreka urten egiten da. Egunero jende pila bat dabil pasiatzen ingude hartatik eta udaletxeak pasabide alternatibo sakar bat eta erreka dragage da egiten duen garza bakarra. Alde batetik jendearentzat oso arriskutsua da eta beste aldetik aintzinean egindako zubia apurtzen ari da. Noizko konponbide bat ?

Dirección
Morgaondo Kalea 36, Elorrio

Categoría
Otros

Fecha
07/01/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 07/01/2018 16:41:32
    Abierta