Kalezaindu

ura kanalizatu gabe errepidean

En proceso
Descripción
Iguria auzoko sarreran ura kanalizatu gabe dago errepidean eta arrisku handia izan daiteke bertatik pasatzen diren kotxe eta pertsonentzat. mesede konpondu arazoa.

Dirección
Iguria Auzoa, 11, 48230 Iguria, Bizkaia

Categoría
Carreteras

Fecha
29/11/2019
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 29/11/2019 9:55:51
    Abierta