Kalezaindu

Ibarra Auzoko azerak

Resuelta
Descripción
Ibarra auzoko azerak oso txarto daude, gurpildun ahulkiekin edo umeen sillekin ibiltzea ezinezkoa da (azera baterik bestera pasatzeko azerako koxkak igo eta bajatu behar dira, ACCESIBILIDAD CERO). Ibarra auzoko urbanizazioa noiz?

Dirección
Ibarra Kalea 24, Elorrio

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
14/02/2018
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 14/02/2018 22:06:19
    Abierta