Kalezaindu

Kamioien ohiko parkina

En proceso
Descripción
Eguerdi da gabetan kamioia aparkatzen du nonork. Kotxeak egoten zirenean multatu egiten ziren

Dirección
Goieta 16 Ingurua

Categoría
Carreteras

Fecha
19/12/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 19/12/2018 14:55:32
    Abierta