Kalezaindu

Iturria emari gutxi eta ataskatuta

Resuelta
Descripción
Kaleko iturriak ez du ia urik botatzen eta azpikaldeko ura batzen duena ataskatuta eta zikin dago

Dirección
Galartzauria Kalea/Xelai Taberna.

Categoría
Otros

Fecha
16/07/2018
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 16/07/2018 21:17:19
    Abierta