Kalezaindu

Zaborra Goietan

En proceso
Descripción
Argazkia ikusten den moduan bi aste darama zaborra jaso gabe.

Dirección
Goieta Kalea, 6, Elorrio

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
02/06/2020
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 02/06/2020 17:42:41
    Abierta