Kalezaindu

Papera ta kartoiaren kontenedorea kablea apurturik

Resuelta
Descripción
Kontenedorea zabaltzeko sistema hautsirik

Dirección
Ibarra Kalea 24, Elorrio

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
04/03/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 04/03/2018 17:03:21
    Abierta