Kalezaindu

Bidea gurutxatxeko marrak

En proceso
Descripción
Ikastolako irteera bat da eta ez dago lurreko marrarik ezta, seinalerik eskola bat gertu dagoela eta umeekin kontuz edukitzeko. Eta bidera directo ez irteteko zeoze jartzen bada?

Dirección
San Jose Kalea 8, Elorrio

Categoría
Señalización (en suelo o vertical)

Fecha
28/11/2019
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 28/11/2019 6:30:48
    Abierta