Kalezaindu

Ibarra zubiko inguruak

En proceso
Descripción
Ortuak tablak eta plastikoz inguratuta, txabolak edozein modutan zaindu barik. Zikinkeria. Udaletxeko hirigintza zailak hori onartzen dau?? Hor ez da normatiba aplikatzen??

Dirección
San Pio Kalea, 42H, Elorrio

Categoría
Parques, espacios verdes

Fecha
29/10/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 29/10/2019 20:16:09
    Abierta