Kalezaindu

Belarrak moztu

Resuelta
Descripción
Zubitik aurrera einda, belar pilloa dago eskinetan. Oso altu daude gainera. Ez dau lan askorik behar eta askoz hobeto geratuko zan

Dirección
Lariz Kalea, 2, Elorrio

Categoría
Limpieza de calles

Fecha
30/05/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 30/05/2018 20:18:44
    Abierta