Kalezaindu

Txintxauna apurtuta

Resuelta
Descripción
Txintzauna apurtuta dauenez ume bat goitik behera jauzi egin da

Dirección
Calle de San Roke, 12E, Elorrio

Categoría
Parques, espacios verdes

Fecha
24/10/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 24/10/2017 17:26:24
    Abierta