Kalezaindu

Ibarra auzoko haur parkea

Resuelta
Descripción
Ibarra auzoan dagoen haur parke txikiko mantenimendua (bide ertzean dagoena). Haur parke hau nahiko zahartuta dago eta umeak miña artu ahal dute. Txirristako eskailerak apurtuta daude eta hainbat tornillo dute bistan, nire semeak arropak apurtu ditu bertan. Gainera bidera errez urten ahal dira eta sustuak errez sortzen dira. Lurra ere nahiko txarto dago. Haur parkeak zaindu eta gutxieneko mantenimendua egin mesedez. Eskerrik asko.

Dirección
ibarra, 16

Categoría
Parques, juegos infantiles

Fecha
02/12/2017
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 02/12/2017 10:12:51
    Abierta