Kalezaindu

Plastiko ta kompost basurak falta dira

En proceso
Descripción
Auzo osoan ezdago plastiko ez organikoko kontenedorerik m, hola ezinda erreziklatu

Dirección
Etorbidea Argiñeta 16TRI

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
03/01/2020
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 03/01/2020 17:00:16
    Abierta