Kalezaindu

Trafiko señalea tapauta

Resuelta
Descripción
Zenitatik Argiñetara bidean señalea arramakin tapauta

Dirección
Argiñeta

Categoría
Señalización (en suelo o vertical)

Fecha
25/04/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 26/04/2018 18:14:22
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 25/04/2018 17:49:15
    Abierta