Kalezaindu

Ispilua jartzea komeni

En proceso
Descripción
Egunero eskola sarrera orduan pasatzen naiz hortik eta oinezkoak ez dira ikusten goiko bidean daudenerarte

Dirección
Goieta Kalea 54, Elorrio

Categoría
Señalización (en suelo o vertical)

Fecha
14/12/2017
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 14/12/2017 9:09:36
    Abierta