Kalezaindu

Paperontzi apurtuta

Resuelta
Descripción
San Agustineko Txakur gunean ez daude paperontzirik, kakak batí behar ditugu, eta non botako ditugu?????

Dirección
San Agustín Txakur gunea

Categoría
Parques, espacios verdes

Fecha
09/03/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 09/03/2019 21:10:53
    Abierta