Kalezaindu

Iturria apurtuta

Resuelta
Descripción
Iturri hau apurtuta dago aspalditik

Dirección
calle ibaizabal

Categoría
Mobiliario urbano

Fecha
29/10/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 29/10/2017 14:26:13
    Abierta