Kalezaindu

Padura kaleko farolak

En proceso
Descripción
Ekainean bigarren aldiz Padura Kaleko farolak ez dabr argitatzen

Dirección
Padura 12tik 26era.

Categoría
Iluminación pública

Fecha
22/06/2018
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 22/06/2018 23:29:32
    Abierta