Kalezaindu

San joseko iturria apurtura

Resuelta
Descripción
Ura botatzen dabil denbora guztian gelditu gabe, ezin da ura moztu

Dirección
Calle de San Roke, 12 Bis, Elorrio

Categoría
Parques, espacios verdes

Fecha
21/02/2018
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 21/02/2018 19:06:42
    Abierta