Kalezaindu

Arriskua kaleargitan.

Resuelta
Descripción
San Jose kaleko kaleargiak tapa gabe. Goiko eskolako eta ttiralina parqkerako bidean daude. Umeentzako arrisku ahundia dago. Denbora asko daramate horrela.

Dirección
San Jose kalean (Auzoan) , goikoeskolarantz errepidean.

Categoría
Iluminación pública

Fecha
21/10/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario: Momentuz, tapa berria izan arte, babestuta utzi dugu.
    Fecha: 31/10/2017 15:31:56
    En proceso
  • Comentario:
    Fecha: 21/10/2017 16:25:12
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 20/10/2017 12:53:37
    Abierta