Kalezaindu

Farola fundiduta

En proceso
Descripción
Argia falta da San Juan kalean, farola fundiduta, ez da gauza handirik ikusten

Dirección
San Juan Kalea 25, Elorrio

Categoría
Iluminación pública

Fecha
16/09/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 16/09/2018 22:21:36
    Abierta