Kalezaindu

Esteibarlanda kaleko errepidea!

Resuelta
Descripción
Esteibarlanda kaleko atzeko arrepidea egoera oso txarrean dago. Hainbat zulo daude bide erdian. Pertsona zein kotxeendako arriskutzua!!!!

Dirección
Gernikako Arbola Plaza 1, Elorrio

Categoría
Carreteras

Fecha
30/12/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 30/12/2017 13:03:46
    Abierta