Kalezaindu

Alumbrado

Resuelta
Descripción
Arestiortu Kalea jaietan eta argi barik. Gure gazteak etxera bueltatzeko ilunpean etorri behar....

Dirección
Gernikako Arbola Plaza 1, Elorrio

Categoría
Iluminación pública

Fecha
03/09/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 05/09/2018 21:40:52
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 03/09/2018 23:27:58
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 03/09/2018 23:15:17
    Abierta