Kalezaindu

Argirik gabe!!!

Resuelta
Descripción
Normalean argi gutxi dago eta gaur argirik gabe utzi gaituzue, linternarekin joan behar izan gara goizean goiz kaletik.

Dirección
Calle de Montorra, Elorrio

Categoría
Iluminación pública

Fecha
19/10/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 19/10/2017 7:28:00
    Abierta