Kalezaindu

Kotxeak gaizki aparkatuta egunero

En proceso
Descripción
Egunez eta gauez espaloi gainean gaizki aparkatuta egoten dira kotxe ugari. Mesedez soluzio bat aurkitu arazo honi.

Dirección
Goieta Kalea, 26, 48230 Elorrio, Bizkaia

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
29/11/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 02/12/2019 22:21:05
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 29/11/2019 9:52:53
    Abierta
  • Comentario:
    Fecha: 10/09/2019 8:29:45
    Abierta