Kalezaindu

Zaborrak landa eremuan

Resuelta
Descripción
Arauneta auzoan, Berrizko bidetik igota, kontrolatu gabeko zaborrak bota dituzte basoan.

Dirección
Arauneta

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
13/05/2018
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 13/05/2018 17:30:57
    Abierta