Kalezaindu

Baldosa apurtuta dago

Resuelta
Descripción
Kamikopiak aurrean baldosa apurtuta. Oso arriskutsu!!! 2 oiñezko jausi dira.

Dirección
Calle de Balendin Berriotxoa, 1–26, Elorrio

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
27/11/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 27/11/2017 17:58:58
    Abierta