Kalezaindu

Zabor ontzia beteta

En proceso
Descripción
Ondo dago zabor ontzi batean jartzea baina gero ondo mantendu behar da bestela dana zaborren beteta amaitzen da

Dirección
Gernikako Arbola Plaza 1, Elorrio

Categoría
Basuras, contenedores

Fecha
23/06/2019
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 23/06/2019 11:21:53
    Abierta