Kalezaindu

Lurra oso labankor

En proceso
Descripción
Buztita dagoenean irristatzeko arriskua.

Dirección
Don Tello Kalea 1, Elorrio

Categoría
Limpieza de calles

Fecha
28/02/2020
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 28/02/2020 10:20:07
    Abierta