Kalezaindu

Buzoiak egoera txarrean

En proceso
Descripción
Buzoiak eta atzeko partzela udaletxearena egoera txarren garbitasun bat eman eta telefoni ego argindat kalbea jotzen duten arbolak kendu mesedez

Dirección
Betsaide Kalea, 15, 48230 Elorrio, Bizkaia, Espainia

Categoría
Árboles

Fecha
16/05/2020
Fotografías

La incidencia no tiene fotos disponibles

Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 16/05/2020 18:16:58
    Abierta