Kalezaindu

Arriskua goiko eskolako bideko kale argitan

Resuelta
Descripción
Goiko eskolako biderantz dagoen bi kale argitan tapak falta dira.Lehen egin ziren konponketa txapuzeroak apurtuta dagoz.Diruan faltan tapak erosteko ala...

Dirección
San Jose

Categoría
Iluminación pública

Fecha
02/02/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 02/02/2018 12:54:35
    Abierta