Kalezaindu

Paperontzia apurtuta eta lurrean

Resuelta
Descripción
Paperontzi bat dago iraulita, torlojuak aterata edo apurtuta, ez dakit

Dirección
San Juan Kalea 5, Elorrio

Categoría
Mobiliario urbano

Fecha
14/02/2018
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 14/02/2018 9:55:13
    Abierta