Kalezaindu

Paseolekuko bidea eta argiak egoera txarrea

En proceso
Descripción
Aspaldi danik ditugu argiak egoera oso txarrean, bere arriskua ere badu, tapak falta dira batzuetan. Gehienak ez dabiltza. Euriak eraginda bidean zuloak eta desnibelak daude, arri falta gatik.

Dirección
Goieta Eta San Jose Kaleak

Categoría
Aceras / Zonas peatonales

Fecha
05/12/2017
Fotografías
Estado de la incidencia
  • Comentario:
    Fecha: 05/12/2017 10:55:00
    Abierta