Kalezaindu

Kaka umeen parkean

Konponduta
Deskribapena
Osasun zentruko umeen txintxaunetan txakur kaka dago. Inzidentzia aprobetxatuz, ondo egongo zan txintxau guztie garbiketa on bat egitea, zikin zikinak bai daude. Mesedez garbitzera pasatu.

Helbidea
Esteibarlanda Kalea 8, Elorrio

Kategoria
Parkeak, umeen jolastokiak

Data
2019/05/26
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2019/05/26 12:43:28
    Irekita