Kalezaindu

Desagüe parking de caravanas atascado

Konponduta
Deskribapena
Desagüe parking de caravanas atascado, mala imagen para visitantes

Helbidea
Kalea San Jose 10B, Elorrio

Kategoria
Estolderia

Data
2019/02/05
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2019/02/05 12:21:08
    Irekita