Kalezaindu

Paso de peatones

Konponduta
Deskribapena
Tengo dos hijos pequeños y cuando salen de la ikastola a las 16.30 horas no se ve a ningun alguacil regulando el tráfico. Pregunto donde están?

Helbidea
San Jose Kalea 25, Elorrio

Kategoria
Espaloiak / Oinezkoen alderdia

Data
2018/04/25
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2018/04/25 18:21:19
    Irekita