Kalezaindu

Ibarra zubiko inguruak

Prozesatzen
Deskribapena
Ortuak tablak eta plastikoz inguratuta, txabolak edozein modutan zaindu barik. Zikinkeria. Udaletxeko hirigintza zailak hori onartzen dau?? Hor ez da normatiba aplikatzen??

Helbidea
San Pio Kalea, 42H, Elorrio

Kategoria
Parkeak, gune berdeak

Data
2019/10/29
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2019/10/29 20:16:09
    Irekita