Kalezaindu

Stop seinalea apurtuta lurrean

Konponduta
Deskribapena
Stop seinalea apurtuta lurrean

Helbidea
Ibaiondo Kalea 9, Elorrio

Kategoria
seinaleak, (zoruan edo bertikalak)

Data
2018/02/14
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2018/02/14 19:45:28
    Irekita